• 18.jpg
  • 13.jpg
  • 12.jpg
  • 5.jpg
  • 26.jpg
  • 10.jpg
  • 29.jpg
  • 25.jpg
  • 30.jpg
  • 6.jpg
  • 14.jpg
  • 7.jpg
  • 22.jpg
  • 28.jpg
  • 23.jpg
  • 17.jpg
  • 3.jpg
  • 27.jpg
  • 1.jpg
  • 20.jpg
  • 11.jpg
  • 19.jpg
  • 15.jpg
  • 16.jpg
  • 21.jpg
  • 9.jpg
  • 8.jpg
  • 4.jpg
  • 2.jpg
  • 24.jpg

A 1/13/GYÁ/E  ELSŐ FÉLÉVI ÓRARENDJE

1/13/gyá/e órarendje. Kedves diákok, kérünk kövessétek nyomon az esetleges változásokat, amit itt teszünk közzé.

 
  1/13/gyá/e    
       
szeptember 11. Lipót Mária 3 +4 óra     Eg.fejl., anatómia
       
szeptember 13. Pálmai Andrea 3+4 óra jog, pszichológia
       
szeptember 18. Dudinszkiné Szecsei Judit 7 óra       Egészséges ember gondozása
       
szeptember 20. Pálmai Andrea 3+4 óra     jog, pszichológia
       
szeptember 25. Dudinszkiné Szecsei Judit 7 óra     Egészséges ember gondozása
       
szeptember 27. Pálmai Andrea 3+4 óra jog, pszichológia
       
       
október 2. Ferenc Melinda 7 óra Mikrobiológia
       
október 4. Pálmai Andrea 3+4 óra szociológia, pszichológia
       
október 9. Lipót Mária 3+4 óra Eg.fejl., anatómia
       
október 11. Sipos Tamásné 7 óra Eü. Ellátórendszer
       
október 16. Lipót Mária 3+4 óra Eg.fejl., anatómia
       
október 18. Sipos Tamásné, Pereczné Cs. Éva 2+5 óra Eü. Ell., környezeteü.
       
október 25. Pereczné Csermák Éva 4+3 óra Környezeteü., Népeü.
       
       
november 6. Ferenc Melinda 7 óra Mikrobiológia
       
november 8. Pálmai Andrea 5+2 óra szociológia, pszichológia
       
november 13. Lipót Mária 7 óra Anatómia
       
november 15. Dudinszkiné Szecsei Judit 4+3 óra Eg.ember gond., sebészet
       
november 20. Dudinszkiné Sz. J., Lipót Mária 3+4 óra latin, elsősegélynyújtás
       
november 22. Varga Ildikó 7 óra Csecsemő és kisgyerekgond.
       
november 27. Dudinszkiné Sz. J., Lipót Mária 3+4 óra elsősegélynyújtás, latin
       
november 29. Pálmai Andrea 1+2+4 ó szociológia, pszichológia, pedagógia
       
       
december 4. Lipót Mária 7 óra anatómia
       
december 6. Pálmai A., Dudinszkiné, Lipót M. 5+1+1 óra pedagógia, latin, elsősegély
       
december 11. Dudinszkiné Sz. J., Lipót Mária 4+3 óra elsősegélynyújtás, latin
       
december 13. Varga Ildikó, Pereczné Csermák Éva 2+5óra Csecsemő és kisgyerekgondozás, Népeü.
       
december 18. Dudinszkiné Sz. J., Lipót Mária 3+4 óra elsősegélynyújtás, latin
       
december 20. Pereczné Cs.É., Torbik Melinda 1+6 óra Népeü., Ápolási beav.
       
       
január 8. Dudinszkiné Sz. J., Lipót Mária 3+3+1 óra elsősegélynyújtás, latin, betegmegfigyelés
       
január 10. Koczkáné Hovanyecz Ilona 7 óra Ápolástudomány
       
január 15. Ferenc Melinda 4+3 óra Mikrobiológia, gyógyszertan
       
január 17. Koczkáné Hovanyecz Ilona 2+5 óra Ápolástudomány, kommunikáció
       
január 22. Dudinszkiné Sz. J., Lipót Mária 7 óra  Betegmegfigyelés
 
 

 

Oldalainkat 78 vendég és 0 tag böngészi

A látogatók száma:

ma:127
tegnap:196
ezen a héten: 838
ebben a hónapban: 2181
2019. december 12. Csütörtök
Gabriella

 
A Nap kel 07:29-kor,
nyugszik 16:00-kor.

Holnap
Luca, Otília, Lúcia
napja lesz.