• 20.jpg
  • 26.jpg
  • 6.jpg
  • 4.jpg
  • 18.jpg
  • 23.jpg
  • 28.jpg
  • 12.jpg
  • 8.jpg
  • 22.jpg
  • 13.jpg
  • 3.jpg
  • 15.jpg
  • 9.jpg
  • 14.jpg
  • 19.jpg
  • 16.jpg
  • 17.jpg
  • 11.jpg
  • 21.jpg
  • 25.jpg
  • 7.jpg
  • 29.jpg
  • 10.jpg
  • 24.jpg
  • 1.jpg
  • 2.jpg
  • 30.jpg
  • 27.jpg
  • 5.jpg

NYÍLT ÓRÁK 2019.november 4. - 8.

November 4. és 8. között óralátogatási lehetőséget biztosítunk a nyolcadikosok és szüleik számára.

Sok szeretettel várunk minden érdeklődőt!

 

Technikai okok miatt az óralátogatásra – az óra pontos megjelölésével – előre be kell jelentkezni a lenti űrlap segítségével:

Telefon: (1)-2829-877 ; (1)-6555-380

Jelentkezési űrlap: KITÖLTÉSE ITT

 

Nyílt órák 2019.november 4. - 8.

 

 
dátum időpont tantárgy osztály tanár
11.04.hétfő 1. óra: 8.05 irodalom 11.B Gombkötő Csaba
11.04.hétfő 1. óra: 8.05 Kémia 12.D-E Bede Éva
11.04.hétfő 1. óra: 8.05 Klinikumi alapozó ismeretek 9.A Dr. Bernscherer Györgyné
11.04.hétfő 2.óra.9.00 Klinikumi alapozó ismeretek 9.A Dr. Bernscherer Györgyné
11.04.hétfő 3.óra:10.00 matematika 12.E Juhász Judit
11.04.hétfő 3.óra:10.00 Társadalomismereti, szociálpolitikai és jogi ismeretek 9.B Pálmai Andrea 
11.04.hétfő 4.óra:11.00 Angol nyelv 11.B-C Farkas Ildikó
11.04.hétfő 4.óra:11.00 Egészségügyi alapismeretek 12.C Ferenc Melinda
11.05.kedd 1. óra: 8.05 Biológia 11.B Ferenc Melinda
11.05.kedd 4.óra:11.00 irodalom 11.A Horváthné Kászon Ilona
11.05.kedd 5.óra:12.00 Társadalomismereti, szociálpolitikai és jogi ismeretek 9.B Pálmai Andrea 
11.05.kedd 6.óra:13.00 ktt 9.B Mándiné Bod Csilla
11.06.szerda 2.óra.9.00  Szakmai készsfejlesztés komm. Gyakorlat 12.C Lőz Erika
11.06.szerda 3.óra:10.00 Pszichológia  9.C Lőz Erika
11.06.szerda 4.óra:11.00 Ápolástan-gondozástan 9.A Dr. Bernscherer Györgyné
11.06.szerda 4.óra:11.00 Angol nyelv 11.B-C Farkas Ildikó
11.06.szerda 4.óra:11.00 Szakmai készségfejlesztés és kommunikációs gyakorlat 9.B Pálmai Andrea 
11.06.szerda 5.óra:12.00 Szakmai készségfejlesztés és kommunikációs gyakorlat 9.B Pálmai Andrea 
11.07.csütörtök 1. óra: 8.05 Egészségügyi alapismeretek 11.C Lipót Mária Anna
11.07.csütörtök 1. óra: 8.05 Informatika 9.B Deme Nándor
11.07.csütörtök 2. óra: 9.00 Informatika 9.B Deme Nándor
11.07.csütörtök 2. óra: 9.00 Elsősegély 11.c Dobó-Csizmadia Erika
11.07. csütörtök 2.óra.9.00  elsősegélynyújtás 11.c Mizsei Viktória Titanilla
11.07. csütörtök 2.óra.9.00  A kisgyermek gondozása 14.febr Dr. Bernscherer Györgyné
11.07. csütörtök 3.óra:10.00 Ápolástan-gondozástan 10.A Dr. Bernscherer Györgyné
11.07. csütörtök 3.óra:10.00 ktt 9.C Mándiné Bod Csilla
11.07.csütörtök 4.óra:11.00 elsősegélynyújtás 10.b Mizsei Viktória Titanilla
11.07.csütörtök 5.óra:12.00 ktt 9.B Mándiné Bod Csilla
11.08.péntek 1. óra: 8.05 irodalom 9.B Gombkötő Csaba
11.08.péntek 2.óra.9.00 irodalom 11 Horváthné Kászon Ilona
11.08.péntek 2.óra.9.00 matematika 12.E Horváth Szitás Gabriella
11.08.péntek 3.óra:10.00 Egészségügyi alapismeretek 11.B Lipót Mária Anna
11.08.péntek 4.óra:11.00 Egészségügyi asszisztensi feladatok 11.B Lipót Mária Anna
11.08.péntek 3.óra: 10.00 angol 12.E Hegedűs József
         

 

 

 

Oldalainkat 97 vendég és 0 tag böngészi

A látogatók száma:

ma:127
tegnap:196
ezen a héten: 838
ebben a hónapban: 2181
2019. december 12. Csütörtök
Gabriella

 
A Nap kel 07:29-kor,
nyugszik 16:00-kor.

Holnap
Luca, Otília, Lúcia
napja lesz.